İletşim

Web sitemizde yayınlanan içerikler öneri olarak info@aliseyhan.com adresine gönderilen veya tarafımızca derlenmiş içeriklerden oluşmaktadır. İlgili eserlerin tüm hakları yasal sahiplerine aittir. İçeriklerin altında ” Telif Hakları aliseyhan.com’a aitir veya Ali Seyhan” ibaresi bulunmayan içerikler dışındaki eserler üzerinde aliseyhan.com’un herhangi hak talebi bulunmamaktadır. Web sitemizde yayınlanan içeriklerden birinin yasal hak sahibiyseniz ve yayınlanmasına izin vermiyorsanız info@aliseyhan.com adresinden veya yukarıdaki Facebook sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Web sitemize yazar olarak başvurmak ve kendi hikayelerinizi yayınlamak için bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Yayınlanmasını istediğiniz tüm hikaye v.b içerik önerilerinizi info@aliseyhan.com adresinden veya yukarıdaki Facebook sayfamız üzerinden   bize gönderebilirsiniz.

Görüşleriniz bizim için değerlidir. Web sitemiz hakkında öneri, şikayet ve isteklerinizi bize iletmeniz rica ederiz.

Bu Alandaki Bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” Uyarınca Gerekli Durumlarda İletişim Sağlanabilmesi İçin Eklenmiştir. Lütfen Gerekli Durumlarda Kullanınız.

Sitede yayınlanan ve “Telif Hakları aliseyhan.com’a aitir” ibaresi bulunmayan içerikler dışındaki eserler içerik marka sahiplerine aittir.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri info@aliseyhan.com e-posta adresinden veya 0850 888 0943 Nolu telefon numarasından bize ulaşabilirler.

Site Sahibi Gerçek Kişiler İçin Tanıtıcı Bilgi Formatı :

Sahibi: Ali Seyhan ERDOĞAN
Lokasyon : TÜRKİYE
e-Posta: info@aliseyhan.com
Tel: 0850 888 0943

 Bu sayfa En Son 03.09.2017 03:38 Tarihinde Güncellenmiştir.